گواهینامه WQA دستگاه تصفیه آب


گواهینامه WQA

WQA certification

Water Quality Association


 گواهینامه WQA دستگاه تصفیه آب

استاندارد انجمن کیفیت آب


گواهینامه Water Quality Association که به اختصار به آن WQA هم گفته می شود به معنی انجمن کیفیت آب است.
 

تاریخچه انجمن کیفیت آب WQA


انجمن کیفیت آب در سال 1974 از ادغام دو اتحادیه صنفی ،اتحادیه بین المللی کیفیت آب (به نمایندگی از فروشندگان تجهیزات تصفیه آب) و اتحادیه تصفیه آب (به نمایندگی از تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب و تامین تجهیزات جانبی آن) با شعار کمک به مردم  و کسب و کار صادقانه در جهت ارتقاء کیفیت آب بنا نهاده شده است.

صنعت آب بسیار پیچیده و متنوع می باشد. گواهینامه WQA در درجه اول نشان دهنده تجهیزات مربوط به آب و تصفیه آب می باشدو وظیفه آن بررسی کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی می باشد.در واقع گواهینامه WQA سد نهایی می باشد که مانع ورود آلودگی های آبی به یک ساختمان می گردد و شرکت های عضو WQA را متعهد به ساخت دستگاهی سالم و با کیفیت  می کند که توانایی تولید آب کاملا بهداشتی و گوارا دارا باشد. در حال حاضر بیش از 3000 شرکت عضو WQA می باشند که شامل تولید کنندگان، تامین کنندگان و توزیع کنندگان محصولات مرتبط با آب هستند.

گواهینامه WQA به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که محصول انتخابی پس از تست و آزمایش های دقیق و ارزیابی در کنترل کیفیت موفق به دریافت گواهینامه WQA شده است.

برنامه صدور گواهینامه WQA بر این اساس می باشد که با تحقیق و کسب اطلاعات بتواند جهت بالا بردن کیفیت محصولات و در واقع بالا بردن کیفیت آب تصفیه شده شرکت های زیر مجموعه خود راهنمایی نماید.

با توجه به بازار رقابتی در ایران در خصوص دستگاه تصفیه آب و نیز فیلتر دستگاه تصفیه آب بسیاری از سود جویان به دروغ آرم استاندارد WQA را بر روی دستگاه ها و محصولات خود می چسبانند و یا بر روی جعبه دستگاه تصفیه آب چاب می کنند که باعث ایجاد گمراهی شهروندان عزیز می شوند.

چناچه قصد خرید بهترین دستگاه تصفیه آب را دارید ضروریست دستگاه مورد نظرتان دارای
گواهینامه WQA و نیز سایر گواهینامه های ضروری باشد.

 

گواهینامه WQA دستگاه تصفیه آب


نحوه اطلاع از صحت گواهینامه WQA دستگاه تصفیه آب


جهت آگاهی از اینکه واقعا دستگاه گواهینامه WQA را دارد یا خیر با مراجعه به سایت www.wqa.org محصول مورد نظر را در قسمت find Certified products جستجو کرده و از واقعی بودن این گواهینامه اطمینان حاصل نمایید.

 


 
پرسش هاي احتمالي در مورد دستگاه تصفيه اب خانگي و ديگر دستگاه هاي تصفيه آب

.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.