تصفیه آب حمام

تصفیه آب سردوشی حمام

فیلتر تصفیه آب حمام

فیلتر سردوشی تصفیه آب

 

علت نیاز به تصفیه آب حمام

فیلتر تصفیه آب حمام یا همان دستگاه تصفیه آب حمام قطعه کوچکی است که به دوش حمام متصل شده و با حذف مواد زائد آب مانند زنگ لوله و نیز مواد شیمیایی چون کلر از ریزش موها ، کدر شدن موی سر و آسیب رسیدن به پوست بدن جلوگیری می نماید.

از موارد نیاز به تصفیه آب حمام ( فیلتر سردوشی حمام) می توان به موارد زیر اشاره نمود.

در حمام به دلیل دمای بالای هوا منافذ پوست بدن باز شده و از این طریق کلر موجود در آب به بدن وارد می شود. میزان کلری که از این طریق جذب بدن می شود به مراتب از میزان کلری که توسط نوشیدن آب جذب بدن می شود بیشتر می باشد.

از دیگر مضرات کلر موجود در آب آسیبی است که به پوست و مو وارد می نماید که باعث خشکی و خارش پوست می شود.

به دلیل دمای بالای آب در هنگام استحمام کلر موجود در آب به صورت گاز در آمده و از راه استشمام وارد بدن شده و از این طریق جذب خون می شود و علاوه بر آلوده نمودن هوای حمام باعث آلودکی هوای منزل نیز می گردد. توجه نمایید که گاز کلر به مراتب راحت تر و سریع تر از زمانی که به صورت محلول در آب مصرف می شود جذب خون خواهد شد.

گاز کلر باعث ایجاد سرطان سینه در بانوان می شود.

 

مزایای استفاده از فیلتر سردوشی حمام ( تصفیه آب حمام )

همان طور که ذکر شد مهمترین دلیل استفاده از فیلتر سردوشی حمام حذف کلر از آب می باشد که مهمترین مزیت استفاده از این دستگاه تصفیه آب می باشد. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به جلوگیری از بیماری ها و آسیب هایی که در بالا ذکر شد اشاره نمود و همچنین بهداشتی بودن این فیلتر که از جنس کربن فعال و تولید شده از پوسته نارگیل اشاره نمود.

نصب و تعویض آسان این فیلتر از دیگر مزایای آن است.

دستگاه تصفیه آب دیگری که برای استفاده در حمام وجود دارد مدل شاور shower می باشد که با سردوشی های تلفنی قابلیت تعویض دارد و نصب و تعویض آن بسیار ساده و راحت می باشد.

مواد مصرف فیلتر سردوشی حمام

از فیلتر سردوشی حمام می توان در منازل ، هتل ها ، حمام های عمومی و آرایشگاه ها که با پوست و مو سر و کار دارند اشاره نمود.

زمان تعویض فیلتر سردوشی حمام

زمان دقیقی را برای تعویض این فیلتر نمی توان ذکر نمود به دلیل اینکه میزان مصرف از خانواده به خانواده و نیز از فرد به فرد متفاوت است اما زمان تقریبی تعویض این فیلتر بین سه الی شش ماه خواهد بود.
.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.