قابلیت های لوگو ورژن 8


LOGO مدت طولانی است که به عنوان یک ماژول منطقی هوشمند به دلیل نصب آسان، حداقل سیم کشی مورد نیاز ، برنامه نویسی راحت ، برای  اجرای راه حل های سوئیچینگ و کنترل در پروژه های اتوماسیون در مقیاس کوچک شناخته شده است.. نرم افزار  LOGO!Soft Comfort به راحتی قابلیت هایی را  در پیاده سازی دستگاه ها و یا سیستم ها در اتوماسیون ساختمان، و یا در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در بسیاری از کاربرد ها را  فراهم می کند.
 

LOGO! 8

این ماژول جدید تقاضای مشتریان را با راه اندازی ساده، یک صفحه نمایش جدید، گزینه های ارتباطی کامل از طریق اترنت و کابرد وب سرور را پاسخ داده است و همه چیز را ساده کرده است.

ماژول ارتباطی ، ارتباطات راه دور از طریق شبکه تلفن همراه را فراهم می کند و طیف وسیعی از کاربردهای LOGO  را مسیر می سازد.

 

Ethernet for all – the new standard with LOGO! 8

رابط اترنت یکپارچه برای تمام  خانواده محصول LOGO! 8 می باشد. ماژول ارنباط اترنت برای برقراری ارتباط با دیگر ماژول های لوگو و یا با تمام سیستم های SIMATIC S7 از طریق اترنت مورد استفاده قرار می گیرد.
 
رابط اترنت نیاز به کابل برای برنامه نویسی و یا برای TDE را فقط تنها با کابل اترنت استاندارد مورد نیاز برطرف می کند.
با ماژول CSM اضافه شده می توان به عنوان یک سوئیچ 4 پورت اترنت رابط اترنت را گسترش داد، شبکه های اترنت کوچک محلی مقرون به صرفه به سادگی می تواند اجرا شود.
 

Remote communications via cellular phone network

با استفاده از ماژول CMR LOGO ارتباطات پیام متنی برای هشدار و کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه میسر می شود.
پیام رسانی متن برای هشدار فعال اتوماتیک با توجه به وضعیت سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.

شناسایی موقعیت و ردیابی از طریق GPS، به عنوان مثال برای ردیابی کانتینر ها و گزارش موقعیت از طریق ارسال پیام به دفتر مرکزی.
CMR2020 می تواند داده ها را با LOGO! 8 تبادل کند، ارسال پیام های متنی به طور مستقل و خواندن دستورات کنترل از پیام های متنی، و همزمان کردن به وقت محلی در سراسر جهان از دیگر قابلیت های این ماژول می باشد.
 

Integrated web server

وب سرور یکپارچه در تمام واحد های اساسی برای نظارت و کنترل با LOGO! از طریق WLAN و اینترنت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند . رمز عبور محافظت شده و مناسب برای تمام مرورگرهای متعارف از دیگر ویژگی های وب سرور لوگو می باشد. برای پیکربندی وب سرور می توان تنها  از طریق کلیک موس در نرم افزار آن را پیاده سازی کرد و نیاز به دانش برنامه نویسی HTML نمی باشد.

کاربران می توانند آزادانه صفحه نمایش مورد نظر برای مطابقت با LOGO و یا صفحه نمایش TDE را انتخاب کنند. LOGO! 8 می تواند از طریق گوشی های هوشمند، تبلت یا PC دستورات کنترلی را دریافت کند و در صورت نصب ارتباط روتر از طریق وب سرور نیز این امکان فراهم شده است.
 

A world of applications

LOGO  برای اجرای نیازهای ساده اتوماسیون در صنعت و ساختمان و همچنین برای کاربردهای خاص بی شماری در بسیاری از مناطق از جمله  در زیرساخت ها یک گزینه ایده آل می باشد.

LOGO در سیستم های  گرمایشی ، سیستم تهویه مطبوع استفاده می شود.

LOGO همچینین در زمینه تکنولوژی ساختمان  ، کنترل نور، اعلام حریق، آبیاری ، نظارت بر تجهیزات، از جمله در سیستم های آلارم  و کنترل می تواند نقش مهمی را ایفا کند.

LOGO! همچینین در صنعت، در تجهیزات حمل و نقل اعم از تسمه نوار نقاله برای فیدر اتوماتیک استفاده می شود؛ در کاربرد های خاص مانند سلول های خورشیدی، پانل های صفحه نمایش، و تابلوهای راهنمایی و رانندگی. و در کنترل ماشین آلات، پمپ، تاسیسات تصفیه آب و بسیاری دیگر یکی از ایده آل ترین گزینه های مهندسین به شمار می رود.