نصب و راه اندازی تجهیزات ابزاردقیق Start Up


نصب، راه اندازی ، عیب یابی و کالیبراسیون انواع تجهیزات ابزار دقیق

Installation , Diagnosis and Calibrating for all Instrumentation

کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق

عیب یابی تجهیزات ابزار دقیق

تعمیرات تجهیزات ابزار دقیق


نصب، راه اندازی ، عیب یابی و کالیبراسیون انواع تجهیزات ابزار دقیق
 

نصب و تنظیم دقیق پارامترهای تجهیزات ابزار دقیق یکی از مواردی است که موجب بهبود عملکرد تجهیزات و افزایش طول عمر آنها می شود. ترنسمیترهای هوشمند مبتنی بر پروتکل ارتباطی  HART با قابلیت ارتباط دو طرفه با تجهیزات و کاربر می تواند در تنظیم پارامترهای مورد نیاز و عیب یابی سیستم ها نقش ویژه ایی را ایفا می نماید .


نصب، راه اندازی ، عیب یابی و کالیبراسیون انواع تجهیزات ابزار دقیق

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق


کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق یکی از مواردی می باشد که در ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی باید به آن توجه کرد. معمولا تجهیزات پس از یک مدت کار کردن در اندازه گیری دچار خطا می شوند ، که برای عملکرد صحیح پروسه و سیستم باید دقت لازم را برای اندازه گیری داشته باشند .

از این رو باید تجهیزات را برای کالیبره به آزمایشگاه های کالیبره ارسال کرد و یا کارشناس کالیبراسیون در محل تجهیز خطای آن را به دست آورده و اگر قابلیت تنظیم و صفر کردن خطا را داشته باشد این مهم را انجام دهد .

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق از این رو بسیار مهم و واجب می باشد که معمولا تجهیزات ابزاردقیق در صنایع مختلف نقش اساسی ایفا می کنند برای مثال تصور کنید یک ترانسمیتر دما در یک پروسه ستون تقطیر با خطا کار کند، آیا محصول خروجی کیفیت کافی را دارد؟

نصب، راه اندازی ، عیب یابی و کالیبراسیون انواع تجهیزات ابزار دقیق

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق مهم

1- 
کالیبراسیون ترانسمیتر های فشار ( Pressure Transmitter  )
2- 
کالیبراسیون ترانسمیترها دما ( Temperature Transmitter  ) 
3- 
کالیبراسیون ترانسمیتر های فلو  ( Flow Transmitter   )
4- 
کالیبراسیون ترانسمیترهای سطح ( Level Transmitter  )
5- 
کالیبراسیون گیج های دما   ( Temperature Gauge  )
6- 
کالیبراسیون گیج های فشار  ( Pressure Gauge  )
7- 
کالیبراسیون کنترل ولو ها   ( Control Valves  )
8- 
کالیبراسیون اکچویتورها (  Actuators   )

برند های تخصصی :

کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی Endress Hauser
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی Rosemount
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی HACH
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی YOKOGAWA
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی IFM
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی VEGA

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق یک کار بسیار دقیق و حساس میباشد، زیرا اکثر تجهیزات در صنایع مهم می باشند و دقت آنها در تولید محصولی با کیفیت نقش بسیاری دارد. تجهیزات ابزاردقیق اکثرا در قسمت های بسیار حساس یک پروسه قرار دارند از این رو کالیبراسیون مرتب و منظم را باید در فیلد های صنعتی رعایت کنند.

شرکت فنی مهندسی آمیتیس با داشتن سابقه چندین ساله در تعمیرات ، کالیبراسیون در محل و همچنین تنظیمات متغیرهای انواع تجهیزات ابزار دقیق و با دارا بودن کارشناسان خبره و با تجربه در صنایع مختلف می تواند نیازهای کارفرمایان محترم را در کوتاه ترین زمان پاسخ دهد .


لذا کارفرمایان محترم می توانند درخواست خود را به صورت کتبی به آدرس ایمیل شرکت به نشانی Info@amitistech.com ارسال و یا جهت مشاوره با شماره تلفن 77618825 - 77654870 تماس حاصل فرمایند .


 
برچسب ها:
کالیبراسیون ابزار دقیق , کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق , تعمیرات تجهیزات ابزار دقیق, تعمیر تجهیزات ابزار دقیق, نصب تجهیزات ابزار دقیق, نصب ابزار دقیق, قیمت نصب ابزار دقیق , قیمت نصب ابزار دقیق , قیمت نصب تجهیزات ابزار دقیق , عیب یابی تجهیزات ابزار دقیق , عیب یابی ابزار دقیق