شرکت ifm آلمان

شرکت آی اف ام آلمان

نمایندگی ifm در ایران

نمایندگی ای اف ام در ایران

نمایندگی شرکت ifm آلمان در ایران

ifm Representative in Iranنمایندگی شرکت ifm در ایران


شرکت ifm

کنترل و اندازه گیری هنگامی که به عنوان صنعت پیشرو در اتوماسیون صنعتی وارد شده است شرکت الکترونیک ifm به عنوان یک شریک ایده ال شناخته می شود . قبل از تاسیس شرکت در سال 1969 شرکت ifm  با استفاده از توسعه ادامه دار در حوزه سنسورها به عنوان شرکت پیشرو در حوزه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق شکل گرفته بود .

شرکت  ifm دو مولفه ملیت و نواوری یک شرکت تازه رشد یافته را با انعطاف و ارتباط نزدیک با مشتریان یک شرکت متوسط را ترکیب نموده است.

دفتر اصلی این شرکت در (Essen (North Rhine-Westphalia آلمان واقع گردیده و یکی از تولید کنندگان مشهور و بنام تجهیزات و اداوات اندازه گیری و حسگرهای صنعتی می باشد که به صورت پیشرفته و با پروتکل های صنعتی نظیر AS-Interface قادر به ایجاد اندازه گیری و ارسال اطلاعات به قسمتهای کنترلی و ایجاد اتوماسیون در صنایع است .

شرکت ifm هم اکنون در بیش از 70 کشور و با بیش از 5000 پرسنل با دفتر مرکزی که در شهر Essen می باشد مشغول به طراحی و تولید انواع سنسورهای صنعتی و ادوات اندازه گیری نظیر پارامترهای نظیر فشار ، دما ، فلو و ... است .نمایندگی شرکت ifm در ایران


محصولات شرکت ifm آلمان

شرکت ifm آلمان سازنده انواع سنسور های سیالات شامل سنسور های فشار از رنج اندازه گیری 1- الی 600 بار با خروجی های متنوع آنالوگ و دیجیتال ، انواع سنسورهای فلو ، نمایشگرهای دور ، سنسورهای دما ، سنسور ارتعاش سنج و شبکه های کنترلی  Asi و CAN Open ، دارای استاندارد ATEX و پروتکل HART و رنج کامل پراکسیمیتی ها شامل خازنی و مغناطیسی ، القایی،سنسور ها و سیستم های نوری ، انواع انکودر های صنعتی ، پرده های نور می باشد.


 
 

     
 

    کارفرمایان محترم

   لطفا به منظور دریافت پیشنهاد فنی و مالی درخواست خود را به روش های ذیل ارسال فرمائید
 
                   • ارسال در خواست با سربرگ رسمی به آدرس ایمیل info[AT]amitistech.com
                   • ارسال درخواست کتبی به شماره فکس 88763979 - 021
                   • ارسال از طریق تکمیل فرم استعلام
 
   همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید .
021 - 88175687  ,  88763979  ,  86045704
   لازم به ذکر است با توجه به نوسانات ارز و همچنین طیف گسترده تجهیزات قابل
ارائه قادر به اعلام قیمت به صورت تلفنی نمی باشیم .