خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

روش خرید دستگاه تصفیه آب

روش خرید تصفیه آب خانگی


برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی روش های متعددی وجود دارد، شاید اولین روشی که به ذهن شما برای خرید دستگاه تصفیه آب می رسد این است که با مراجعه حضوری به مغازه ها یا فروشگاه های عرضه کننده دستگاه تصفیه آب خانگی و مشاوره با فروشنده ، دستگاه تصفیه آب را خریداری کنید.

روش دیگر این است که در فضای مجازی و اینترنت اطلاعات خود را در مورد انواع و نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب در سایت های مختلف با خواندن مقالات گوناگون کامل کرده و سپس با خرید از نمایندگی یک
دستگاه تصفیه آب اورجینال را خریداری کنید.

 

مزیت روش خرید اینترنتی نسبت به روش حضوری این است که شما با یک سرچ در اینترنت با ده ها شرکت و نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب آشنا می شوید و اگر کمی وقت برای خواندن مقالات صرف کنید اطلاعات جامع و کاملی در این باره کسب خواهید کرد.
حسن دیگر خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب این است شما می توانید با تمامی شرکت ها تماس بگیرید و بهترین دستگاه تصفیه آب با توجه به مبلغی که می خواهید هزینه کنید را خریداری کنید .

مزیت دیگر خرید اینترنتی این است که شما مجبور نیستید ساعت ها وقت برای رسیدن به فروشگاه تصفیه آب خانگی در ترافیک خیابان و یا در گرمای تابستان و در سرمای زمستان و در بازار  تلف کنید و همچنین خرید از شرکت ها مطمین تر از فروشگاه ها و یا مغازه ها می باشد.

حال که با انواع روش خرید دستگاه تصفیه آب و مزیت هر کدام آشنا شدیم بهتر است بگوییم که روش خرید دستگاه تصفیه آب به دو صورت انجام می گیرد.

اول اینکه مشتری دستگاه تصفیه آب مورد نظر را از سایت فروشنده انتخاب و پس از پرداخت وجه آن، شرکت طی زمان مشخص شده دستگاه تصفیه آب را به همراه سرویس کار مجاز و با تجربه به محل خریدار اعزام می کند و نصاب پس از نصب دستگاه تصفیه آب، تست، تنظیم TDS آب خروجی و آموزش  کارکرد کارت گارانتی دستکاه تصفیه آب را به مشتری تحویل می دهد.
یا اینکه مشتری پس از اینکه دستگاه توسط نصاب نصب ، تست و تنظیم گردید وجه را پرداخت کند.

 

در شرکت آمیتیس هزینه دستگاه تصفیه آب پس از نصب آن توسط سرویس کار مجاز این شرکت و تنظیم تی دی اس آب خروجی از خریدار اخذ می گردد.
 
پرسش های احتمالی در مورد دستگاه تصفیه اب خانگی و دیگر دستگاه های تصفیه آب

.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.