دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول

دستگاه تصفیه آب easywell

easywell Domestic Water Purifier

دستگاه های تصفیه آب تایوانی با برندهای مختلف یکی از بیشترین دستگاه های تصفیه آب موجود در کشور می باشند که با توجه به کیفیت قابل قبول آن ها با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان روبرو شده است.

از برندهای معتبر تایوانی می توان به برند پیوریکام و ایزی ول اشاره کرد. دستگاه تصفیه آب ایزی ول یکی از برندهای معتبر و با کیفیت دستگاه تصفیه آب در کشور می باشد که با حضور چندین ساله خود در بازار توانسته از جایگاه خوبی در میان مصرف کنندگان برخوردار گردد .

شرکت ایزی ول یک شرکت تولید کننده انواع دستگاه تصفیه آب های صنعتی و خانگی می باشد که به صورت تخصصی برای چندین دهه در این زمینه فعالیت دارد . این شرکت بعد از سالها تجربه در تولید انواع دستگاه تصفیه آب توانسته است گواهینامه های معتبر جهانی را برای محصولات تولیدی خود اخذ نماید که از آن جمله می توان به گواهینامه معتبر NSF اشاره نمود.

البته با توجه به سیاست های شرکت فنی مهندسی آمیتیس ما تنها بر روی مدل هایی که کامل ترین فرایند تصفیه آب را برای مصرف شرب در منازل دارند فعالیت می نماییم به همین جهت از میان انواع تولیدات شرکت ایزی ول تنها دو مدل از این تولیدات یعنی دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO116 و دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO816 را جهت فروش ارائه می دهیم . محصولات ارائه شده توسط ما 100% اورجینال بوده و به صورت کامل از کشور تایوان وارد شده است.

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب این مدل دستگاه تصفیه آب از سایر تولیدات شرکت ایزی ول ، جنرال (مشترک) بودن فیلتر های این مدل دستگاه تصفیه آب نسبت به سایر مدل ها می باشد .

متاسفانه گاها به دلیل عدم واردات و تامین یک نوع خاص دستگاه تصفیه آب و همچنین  فیلترها و قطعات جانبی آن  در بازار شاهد ایجاد نارضایتی در میان مصرف کنندگان تصفیه آب بوده ایم که باعث غیر قابل استفاده شدن دستگاه تصفیه آب می گردد. به همین دلیل ما خود را ملزم به تامین قطعات جانبی ( فیلتر ها و ... ) دستگاه های ارائه شده توسط شرکت به مشتریان می دانیم .

 

ویژگی های دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول

1- دارای شش مرحله فیلتر
2- تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO
3- توانایی تصفیه 200 لیتر آب در شبانه روز
4- دارای پمپ قدرتمند
5- ساخته شده از متریال Food Grade
6- مجهز به شیر برقی
7- شیر برداشت تمام کروماته
8- دارای شیر میکس جهت تنظیم TDS آب خروجی
9- دارای پایه نگهدارنده
10- دارای گواهینامه های مربوط به تصفیه آب NSF NSF/ ISO/ CE/ TAIWANIAN INNOVATION AWARD/ TTOS
و ...